[Digitale fotografie voor redacteuren]
Maak uw eigen beeld bij het verhaal
Omschrijving van de cursus
Uw interview of reportage verdient natuurlijk een goede foto. Echter, niet voor iedere klus is een fotograaf beschikbaar. Dus ontdek de fotograaf in uzelf bij onze cursus fotograferen voor redacteuren. Allereerst vertelt de docent wat u weten moet over uw (digitale) camera en over compostie, beeldopbouw en belichting. Aan de hand van voorbeelden leert u zien wat goed is en wat niet goed is. Daarna gaat u aan de slag met portretten in een professionele studio en wordt u begeleid “op reportage” gestuurd.
Op locatie leert u improviseren met de middelen die beschikbaar zijn en leert u een goede foto te maken in alledaagse omstandigheden. Ook lastige situaties zoals bewegende doelen of onvoldoende licht kunt u de baas na het volgen van deze cursus.
Wij raden u aan uw eigen digitale camera te gebruiken. Heeft u geen digitale camera, dan kunt u er één van de studio gebruiken.
Inhoud van de cursus
- Techniek – de digitale camera
- Compositie
- Beeldopbouw
- Belichting
- Portret
-
Fotograferen op locatie
Docent Arnold van der Zee
Arnold van der Zee is een fotograaf pur sang. Als het ware geboren met een camera om zijn nek. Van kinds been af aan al geïntrigeerd door het vastleggen van nieuws Lees meer over de docent
Voor vragen kunt u terecht bij onze coördinator Trainingen, Anita Jonk.
In het kort
| Referentie | : | DR47 |
| Lessen | : | drie avonden op maandag |
| Interval | : | wekelijks van 19.00 tot 22.00 uur |
| Locatie | : | Monnickendam |
| Docent | : | Arnold van der Zee |
| Data | : | 7- 14 en 21 mei 2012 |
| Aantal deelnemers | : | minimaal 5 |
| Tarief | : | € 487,50 excl BTW per deelnemer |
[Summerschool 2012]
Juli en augustus 2012 staan in het teken van de Summerschool van [De Redactie] Trainingen
[Inschrijven]
Ben je op zoek naar een uitdagende baan in de mediabranche?
Schrijf je dan in bij [De Redactie]. Vul je gegevens in, upload je cv en voor je het weet heb je de baan van je leven!

